Paragraphs table (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Table
fi: Taulukko

en: Order
fi: Järjestys

en: Are you sure you want to delete %label?
fi: Oletko varma että haluat poistaa %label?

en: %label has been deleted.
fi: %label on poistettu.

en: Duplicate
fi: Monista

en: Too many items.
fi: Liian monta elementtiä.

en: Add new !instance_label
fi: Lisää uusi !instance_label

en: Hide empty columns
fi: Piilota tyhjät sarakkeet
