Paragraphs table (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Table
gl: Táboa

en: Order
gl: Orde

en: Duplicate
gl: Duplicar
