Paragraphs table (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Table
he: טבלה

en: Order
he: סידור

en: Duplicate
he: שכפול
