Paragraphs table (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Import
hi: आयात करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: View
hi: देखें

en: Table
hi: तालिका

en: Order
hi: क्रम

en: Are you sure you want to delete %label?
hi: क्या आप वाकई %label हटाना चाहते हैं?

en: Duplicate
hi: प्रतिरूप
