Paragraphs table (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Table
hu: Táblázat

en: Order
hu: Rendelés

en: Are you sure you want to delete %label?
hu: „%label” biztosan törölhető?

en: %label has been deleted.
hu: %label törlése megtörtént.

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Hide empty columns
hu: Üres oszlopok elrejtése
