Paragraphs table (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Add
ka: დამატება

en: Table
ka: ცხრილი
