Paragraphs table (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Table
kk: Кесте
