Paragraphs table (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Table
lt: Lentelė

en: Order
lt: Tvarka

en: Duplicate
lt: Kopijuoti
