Paragraphs table (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
