Paragraphs table (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Table
pl: Tabela

en: Order
pl: Kolejność

en: Are you sure you want to delete %label?
pl: Czy na pewno usunąć %label?

en: %label has been deleted.
pl: %label zostało usunięte.

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Too many items.
pl: Zbyt wiele elementów.

en: Add new !instance_label
pl: Dodaj nowe !instance_label

en: Hide empty columns
pl: Ukryj puste kolumny

en: Paragraphs
pl: Akapity
