Paragraphs table (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afişează

en: Table
ro: Tabel

en: Order
ro: Comandă

en: Are you sure you want to delete %label?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %label?

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Hide empty columns
ro: Ascunde coloanele goale
