Paragraphs table (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Order
se: Diŋgo
