Paragraphs table (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Table
sl: Tabela

en: Order
sl: Vrstni red
