Paragraphs table (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Order
ug: تەرتىبى
