Paragraphs table (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Table
ar: جدول

en: Order
ar: الترتيب

en: Are you sure you want to delete %label?
ar: هل أنت متأكد بأنك تريد حذف %label?

en: !title !required
ar: ‏!title ‏!required
