Paragraphs table (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Table
bg: Таблица

en: Order
bg: Поръчка
