Paragraphs table (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Table
bn: টেবিল

en: Order
bn: ক্রম
