Paragraphs table (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Table
da: Tabel

en: Order
da: Rækkefølge

en: Are you sure you want to delete %label?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %label?

en: %label has been deleted.
da: %label er blevet slettet.

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Hide empty columns
da: Skjul tomme kolonner
