Paragraphs table (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: This action cannot be undone.
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: Import
de: Importieren

en: Save
de: Speichern

en: Add
de: Hinzufügen

en: View
de: Ansicht

en: Table
de: Tabelle

en: Order
de: Reihenfolge

en: Are you sure you want to delete %label?
de: Möchten Sie %label wirklich löschen?

en: %label has been deleted.
de: %label wurde gelöscht.

en: Duplicate
de: Duplizieren

en: Hide empty columns
de: Leere Spalten ausblenden

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
