Paragraphs table (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Import
es: Importar

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: View
es: Ver

en: Table
es: Tabla

en: Order
es: Pedido

en: Are you sure you want to delete %label?
es: ¿Está seguro que desea eliminar la etiqueta %label?

en: %label has been deleted.
es: %label ha sido eliminada.

en: Duplicate
es: Duplicado

en: Too many items.
es: Demasiados elementos.

en: Add new !instance_label
es: Agregar nuevo !instance_label

en: Hide empty columns
es: Ocultar columnas vacías

en: Paragraphs
es: Parráfos

en: Empty columns: Hidden
es: Columnas vacías: Ocultas

en: Empty columns: Shown
es: Columnas vacías: Mostradas
