Paragraphs table (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Table
eu: Taula

en: Order
eu: Ordena
