Paragraphs table (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Table
fa: جدول

en: Order
fa: سفارش

en: Duplicate
fa: تکرار
