Paragraphs table (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Import
id: Impor

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: View
id: Lihat

en: Table
id: Tabel

en: Order
id: Urutan

en: Are you sure you want to delete %label?
id: Apa anda yakin menghapus %label?

en: Duplicate
id: Duplikat
