Paragraphs table (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Table
km: តារាង

en: Order
km: លំដាប់
