Paragraphs table (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Order
mn: Дараалал
