Paragraphs table (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Table
nl: Tabel

en: Order
nl: Volgorde

en: Are you sure you want to delete %label?
nl: Weet u zeker dat u %label wilt verwijderen?

en: %label has been deleted.
nl: %label is verwijderd.

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Too many items.
nl: Teveel items.

en: Add new !instance_label
nl: Nieuw !instance_label toevoegen

en: Hide empty columns
nl: Lege kolommen verbergen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
