Paragraphs table (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Table
nn: Tabell

en: Order
nn: Sorteringsval
