Paragraphs table (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Import
pt: Importar

en: Save
pt: Guardar

en: Add
pt: Adicionar

en: View
pt: Mostrar

en: Table
pt: Tabela

en: Order
pt: Ordem

en: Are you sure you want to delete %label?
pt: Tem certeza de que deseja eliminar %label?

en: %label has been deleted.
pt: %label foi eliminada.

en: Duplicate
pt: Duplicar

en: Too many items.
pt: Muitos itens.

en: Add new !instance_label
pt: Adicionar novo !instance_label

en: Hide empty columns
pt: Ocultar colunas vazias
