Paragraphs table (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Import
ru: Импортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Table
ru: Таблица

en: Order
ru: Порядок

en: Are you sure you want to delete %label?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %label?

en: %label has been deleted.
ru: %label было удалено.

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Hide empty columns
ru: Скрыть пустые столбцы

en: Paragraphs
ru: Параграфы
