Paragraphs table (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Table
sk: Tabuľka

en: Order
sk: Poradie

en: Are you sure you want to delete %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť %label?

en: %label has been deleted.
sk: %label bol odstránený.

en: Duplicate
sk: Duplikovať
