Paragraphs table (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Table
sq: Tabela
