Paragraphs table (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Order
ta: வரிசை

en: Duplicate
ta: நகல்
