Paragraphs table (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Import
uk: Імпортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Table
uk: Таблиця

en: Order
uk: Послідовність

en: Are you sure you want to delete %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %label?

en: %label has been deleted.
uk: %label було вилучено.

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Hide empty columns
uk: Приховати порожні колонки

en: Paragraphs
uk: Абзаци
