Parallax blocks (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Size
ast: Tamañu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
