Parallax blocks (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Size
bn: সাইজ

en: Width
bn: প্রস্থ
