Parallax Toolkit (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Size
hu: Méret

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hu: „%name” blokk biztosan törölhető?

en: The block %name has been removed.
hu: „%name” blokk törölve.

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: Ensure that each block description is unique.
hu: Biztosítani kell, hogy minden blokk leírása egyedi legyen.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
hu: A blokk rövid leírása. A <a href="@overview">Blokkok adminisztrációs oldalán</a> kerül felhasználásra.
