Parallax blocks (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ
