Parallax blocks (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Size
ku: قەبارە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی بلۆکی %name؟

en: The block %name has been removed.
ku: بلۆکی %name سڕایەوە.

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک
