Parallax blocks (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်
