Parallax blocks (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Are you sure you want to delete the block %name?
nn: Er du sikker på at du vil slette blokken %name?

en: The block %name has been removed.
nn: Blokken %name er fjerna.

en: Block description
nn: Beskriving av blokken
