Parallax Toolkit (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Size
ru: Размер

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ru: Вы действительно хотите удалить блок "%name"?

en: The block %name has been removed.
ru: Блок %name удален.

en: Block description
ru: Описание блока

en: Ensure that each block description is unique.
ru: Удостоверьтесь, что каждый блок имеет уникальное описание.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
ru: Описание блока показывается на <a href="@overview">странице блоков</a>.
