Parallax blocks (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Size
ta: அளவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ta: %name தொகுதியினை உண்மையாகவே நீக்க விரும்புகிறீர்களா?

en: The block %name has been removed.
ta: %name தொகுதி நீக்கப்பட்டது

en: Block description
ta: Block விளக்கம்
