Parallax blocks (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Size
te: కొలత

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
