Parallax Toolkit (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Size
az: Ölçü

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Block description
az: Blok təsviri
