Parallax Toolkit (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Size
gu: માપ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
