Parallax Toolkit (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Size
ka: ზომა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %name ბლოკის წაშლა?

en: The block %name has been removed.
ka: ბლოკი %name წაშლილია.

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა
