Parallax Toolkit (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Size
mr: आकार

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: The block %name has been removed.
mr: %name block मिटवला.
