Parallax Toolkit (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Size
ur: حجم

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ur: کیا آپ واقعی بلاک %name کو حذف کرنا چاہتے ہیں؟

en: The block %name has been removed.
ur: بلاک %name کو حذف کر دیا گیا ہے۔

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت
