Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: Are you sure you want to delete the block %name?
af: Is jy seker jy wil blok %name uitvee?

en: The block %name has been removed.
af: Die blok is geskrap.

en: Block description
af: Blokbeskrywing
