Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Size
be: Памер

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Are you sure you want to delete the block %name?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць блок %name?

en: The block %name has been removed.
be: Блок %name выдалены.

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: system
be: сыстэма

en: Ensure that each block description is unique.
be: Упэўніціся, што кожнае апісанне блока ўнікальнае.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
be: Кароткая характарыстыка вашага блоку. Выкарыстоўваецца на старонцы <a href="@overview">Адміністравання блокаў</a>.
